Dla wszystkich, którzy chcą uszczęśliwić klientów i pracowników!

Do popularnego kalendarza adwentowego z kostkami czekolady firmy Ritter SPORT połączyliśmy tylko to, co najlepsze: delikatny nugat, chrupiąca czekolada chrupiąca, chrupiące orzechy w kremie nugatowym i kremowo-karmelowa czekolada obiecują 24 zachwycające kontakty reklamowe.

Ekologiczny rozwój: produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze ekologicznej gospodarki leśnej. Ritter SPORT pozyskuje certyfikowane EKO kakao (www.unserkakao.de). Część wewnętrzna i zewnętrzna wykonane w 100% z kartonu, nadające się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 24 sztuki (ok. 190 g) kostek czekolady Ritter SPORT. Smaki: delikatny nugat, chrupiąca czekolada chrupiąca, chrupiące orzechy w kremie nugatowym i kremowo-karmelowa czekolada
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 108 x 108 x 108 mm
Zamów ilość od 250 sztuk